Spotkania wychowawców z rodzicami

W najbliższy wtorek 13 września zapraszamy na 17:00 na pierwsze w tym roku szkolnym spotkania wychowawców klas z rodzicami uczniów.

Spotkania dla wszystkich klasa rozpoczną się o tej samej porze w przydzielonych salach. Informacje wysłane na e-dzienniku , rozpiska sal będzie także udostępniona przy wejściu do szkoły.

Czytaj więcej!

Informacje o Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych w ZSD

9 września o godz. 17:00 odbędą się pierwsze zajęcia na kursie s.8, który rozpoczął się we wrześniu 2021r.

Ze względów organizacyjnych w roku szkolnym 2022/2023 nie zostanie uruchomiony nowy kurs w zawodzie STOLARZ (s.9). Kurs ten rozpocznie się we wrześniu 2023.

Oferta kursów kwalifikacyjnych kursów zawodowych dla dorosłych organizowanych przez Zespół Szkół Drzewnych w Bydgoszczy. Dane kontaktowe, formularz zgłoszeniowy i podanie

Czytaj więcej!

Podręczniki - Bydgoska Karta Rodzinna 3+

WYPOŻYCZANIE PODRĘCZNIKÓW DLA UCZNIÓW POSIADAJĄCYCH BYDGOSKĄ KARTĘ RODZINNĄ 3+

Czytaj więcej!

Kiermasz podręczników - 5 -7 września

Na dużej przerwie (10:35 - 10:50) w dniach 5, 6 i 7 września zapraszam do świetlicy szkolnej na kiermasz podręczników (pozostałych po edycji czerwcowej)

Do piątku 9 września można przynosić też swoje niepotrzebne już podręczniki do biblioteki szkolnej, zostaną one wystawione na sprzedaż w następnym tygodniu w czasie drugiego, większego kiermaszu! Imię i nazwisko sprzedającego oraz cenę proszę wpisać ołówkiem na wewnętrznej stronie okładki.

Zapraszam!

Czytaj więcej!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 i przydział sal na spotkania z wychowawcami

Rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół Drzewnych:

01.09.2022 r. godz. 9:00 dla Szkoły Podstawowej dla Dorosłych, Szkoły Branżowej I stopnia nr 5 oraz Technikum Drzewnego

Na rozpoczęcie roku szkolnego dla Branżowej Szkoły II stopnia nr 1 zapraszamy 09.09.2022 r. godz. 16:00

O ile pogoda pozwoli, uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się na placu za szkołą. Po nim uczniowie udadzą się z wychowawcami do przydzielonych sal.


Czytaj więcej!