Konkursy w nawiązaniu do Światowego Dnia bez Tytoniu

W nawiązaniu do Światowego Dnia bez Tytoniu zapraszamy klasy do udziału w konkursach - szczegóły na plakacie i u wychowawców klas.

Czytaj więcej!

23 Finał WOŚP z udziałem naszych wolontariuszy - podsumowanie

Za nami 23 Finał WOŚP, z udziałem naszych wolontariuszy

Czytaj więcej!

WOŚP 2023 - zapisy wolontariuszy

Jak co roku - gramy z WOŚP ❤️
Ruszają zapisy wolontariuszy, które potrwają maksymalnie do 27.11.2022. Mamy wolnych już tylko 14-cie miejsc, więc warto się pospieszyć.

Czytaj więcej!

Zapraszamy na kiermasz podręczników od wtorku 13 września!

Zapraszamy od 10:35 we wtorek 13 września na kiermasz podręczników.
Sprzedaż odbywać się będzie w świetlicy szkolnej.

Można przynosić tam także swoje podręczniki, z których już nie korzystacie!

Kiermasz będzie się odbywał także w najbliższy czwartek i i piątek (15 i 16 września) na dużej przerwie o 10:35. Do powrotu do szkoły Pana Roberta Kiełkowskiego z biblioteki opiekę nad nim przejmie tymczasowo Pani Pedagog Sabina Bartczak-Gackowska

Czytaj więcej!

Spotkania wychowawców z rodzicami

W najbliższy wtorek 13 września zapraszamy na 17:00 na pierwsze w tym roku szkolnym spotkania wychowawców klas z rodzicami uczniów.

Spotkania dla wszystkich klasa rozpoczną się o tej samej porze w przydzielonych salach. Informacje wysłane na e-dzienniku , rozpiska sal będzie także udostępniona przy wejściu do szkoły.

Czytaj więcej!

Dzień Przyjaciela - 9.06.2022

Jak co roku - zapraszamy do celebrowania przyjaźni i świętowania Dnia Przyjaciela. Zaczynamy coroczny Konkurs na najlepszą fotę z przyjacielem - pochwalcie się swoją przyjaźnią i wygrajcie voucher do kina. Zachęcamy również do "ubrania w słowa" tego, co Was łączy - można zyskać dobrą ocenę z języka polskiego tuż przed roczną klasyfikacją ;)

Czytaj więcej!

Konkursy w nawiązaniu do Światowego Dnia bez Tytoniu

Czytaj więcej!

O Specjalistycznym Centrum Wspierania Edukacji Włączającej (SCWEW)

Czytaj więcej!

Lista przyjętych do klas pierwszych ZSD na rok szkolny 2021/2022!

Listy z nazwiskami osób zakwalifikowanych do I kl w Zespole Szkół Drzewnych wywieszone zostały na tablicy informacyjnej na parterze w budynku głównym szkoły.

Czytaj więcej!

Konsultacje społeczne - bydgoszczanie mogą zadecydować o inwestycjach w swoim mieście!

Trwają konsultacje społeczne związane z wyborem przez mieszkańców kolejności realizacji inwestycji miasta Bydgoszczy. Ograniczenia środków dla samorządów spowodowane niekorzystnymi zmianami w prawie krajowym oraz dodatkowe wydatki związane z sytuację epidemiczną oznaczają zmiany w wieloletnich programach inwestycyjnym wszystkich dużych miast, także Bydgoszczy. Chcemy wspólnie z mieszkańcami zdecydować, które zadania są najpilniejsze. Swoje opinie mieszkańcy mogą wyrazić za pomocą karty konsultacyjnej dostępnej na stronie www.bydgoszcz.pl/wybieraMY.

Lista konsultowanych inwestycji:

Czytaj więcej!