Konkursy w nawiązaniu do Światowego Dnia bez Tytoniu

Czytaj więcej!

O Specjalistycznym Centrum Wspierania Edukacji Włączającej (SCWEW)

Czytaj więcej!

Lista przyjętych do klas pierwszych ZSD na rok szkolny 2021/2022!

Listy z nazwiskami osób zakwalifikowanych do I kl w Zespole Szkół Drzewnych wywieszone zostały na tablicy informacyjnej na parterze w budynku głównym szkoły.

Czytaj więcej!

Konsultacje społeczne - bydgoszczanie mogą zadecydować o inwestycjach w swoim mieście!

Trwają konsultacje społeczne związane z wyborem przez mieszkańców kolejności realizacji inwestycji miasta Bydgoszczy. Ograniczenia środków dla samorządów spowodowane niekorzystnymi zmianami w prawie krajowym oraz dodatkowe wydatki związane z sytuację epidemiczną oznaczają zmiany w wieloletnich programach inwestycyjnym wszystkich dużych miast, także Bydgoszczy. Chcemy wspólnie z mieszkańcami zdecydować, które zadania są najpilniejsze. Swoje opinie mieszkańcy mogą wyrazić za pomocą karty konsultacyjnej dostępnej na stronie www.bydgoszcz.pl/wybieraMY.

Lista konsultowanych inwestycji:

Czytaj więcej!

"Wyczarowane z drewna" - konkurs dla stolarzy

We wrześniu br. odbędzie się już kolejna edycja tego konkursu. Wszystkich uczniów w zawodzie stolarz zapraszam do wzięcia udziału (drewno, lakier itp. zapewnia szkoła) Wasz musi być pomysł i chęci.
Na zdjęciu praca naszej uczennicy która zdobyła I miejsce 2 lata temu. Szczegóły na załączonym skanie . Chętni mogą się zgłaszać do kierownika warsztatów lub bezpośrednio u nauczycieli z którymi mają zajęcia.

Czytaj więcej!

Uwaga! Kosmetyczne zmiany w planie lekcji od 21 września 2020!

Drobne zmiany planu lekcji! Po małych poprawkach obowiązuje od poniedziałku 21 września! Dostępny jest pod adresem:
https://drive.google.com/file/d/1EHriI360tzt5FAEO-V9jlK5QgKOiK5Ih/view?usp=sharing

Czytaj więcej!