Nauczyciele i kadra

Ilona Chilicka: dyrektor ZSD

Renata Nitecka: wicedyrektor ZSD, geografia

Roman Hernet: kierownik warsztatów szkolnych ZSD

Izabela Owczarska: kierownik internatu ZSD

Katarzyna Ogórkiewicz: kierownik szkolenia praktycznego, chemia

 

Dorota Andryanczyk 

Sabina Bartczak-Gackowska: pedagog

Małgorzata Belter

Marta Binek: język polski

Aleksandra Brodziak

Szymon Chojnacki

Małgorzata Czuchnowska

Sławomir Dąbrowski: wychowanie fizyczne

Anna Doczekalska: przedmioty zawodowe drzewne

Krystyna Fiedorowicz – Lipska: edukacja dla bezpieczeństwa, biologia

Dariusz Giza

Grazyna Gizler

Michał Głowacki: religia

Elżbieta Górna: przedmioty zawodowe drzewne

Karolina Gramowska: przedmioty zawodowe thk

Szymon Gutkowski

Dominika Janka-Grzelak: przedmioty zawodowe thk

Michał Gwardzik

Dariusz Kaźmierczak

Robert Kiełkowski: informatyka, bibliotekarz

Paweł Kuzemko: doradca zawodowy

Ilona Lemanska: język niemiecki

Katarzyna Manikowska: matematyka

Maciej Marciniak: wychowanie fizyczne

Maciej Maza: matematyka

Mariusz Mikołajewski: historia

Maria Jolanta Nowacka: przedmioty zawodowe drzewne

Edyta Nowak: j.polski

Elżbieta Nowak-Ziółkowska: przedmioty zawodowe drzewne

Agnieszka Olech

Bartłlomiej Piotrowski

Agnieszka Rospenda

Marta Semrau: j.angielski

Agata Siuzdak

Agnieszka Skupin-Cywińska: język angielski

Maciej Słodowski

Jacek Stanny: fizyka

Piotr Szymanowski: przedmioty zawodowe drzewne, warsztaty drzewne 

Angelika Torzewska

Paweł Drygas filozofia

Olga Waruszyńska

Roman Wiśniewski

Marcjanna Wiśniewska przedmioty zawodowe thk

Piotr Zabrzeński: przedmioty zawodowe drzewne

Jacek Ziółkowski

 

Elżbieta Czerska-Wilk: wych. internatu

Beata Czyżycka: wych. internatu

Joanna Górska: wych. internatu

Małgorzata Hintz: wych. internatu

Justyna Kaczmarek: wych. internatu

Iwona Kotlega-Gaca: wych. internatu

Joanna Michalska: wych. internatu

Dariusz Omniczyński: wych. internatu

Małgorzata Szczelaszczyk: wych. internatu

Janusz Zander: wych. internatu

 

Roman Hernet: zajęcia praktyczne warsztaty ZSD /Narzędziownia/

Adam Chłościński: zajęcia praktyczne warsztaty ZSD /Montaż/

Michał Gwardzik: zajęcia praktyczne warsztaty ZSD /Obróbka mechaniczna/

Jarosław Maćkowiak: zajęcia praktyczne warsztaty ZSD /Magazyn tarcicy/

Krzysztof Michaliszyn: zajęcia praktyczne warsztaty ZSD /Obróbka ręczna/

Damian Nowakaowski: zajęcia praktyczne warsztaty ZSD /Klejarnia/

Maciej Słodownik: zajęcia praktyczne warsztaty ZSD / Obróbka mechaniczna/

Grzegorz Smoliński: zajęcia praktyczne warsztaty ZSD /Obróbka ręczna/

Piotr Szymanowski: zajęcia praktyczne warsztaty ZSD /Obrabiarki/

Bogumił Świątek: zajęcia praktyczne warsztaty ZSD /Lakiernia/