Godziny dostępności nauczycieli dla uczniów i rodziców w roku szkolnym 2022/2023

Godziny dostępności nauczycieli w  roku szkolnym 2022/2023

w Zespole Szkół Drzewnych w Bydgoszczy

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień dostępności

Godzina

1

Andryanczyk Dorota

poniedziałek

8:50 - 9:20

2

Bartczak-Gackowska Sabina

czwartek

13:30-14:30

3

Białczak Karolina

wtorek

8:30-9:00

4

Binek Marta

czwartek

  11:35- 12:35

5

Brodziak Aleksandra

poniedziałek

11:40-12:40

6

Brunatowska Emilia

piątek

16:15 -16:45

7

Chłościński Adam

środa

18:00 - 19:00

8

Czerska-Wilk Elżbieta

czwartek

17:00-18:00

9

Czuchnowska Małgorzata

środa

13:00-14:00

10

Czyżycka Beata 

czwartek

18:00-19:00

11

Dąbrowski Sławomir

poniedziałek

10:35-11:35

12

Derkowska-Tabula Hanna

zgodnie z planem zjazdów

 

13

Doczekalska Anna

piątek

7:30 - 8:00

14

Fiedorowicz-Lipska Krystyna 

piątek

8:50- 9:50

15

Giza Dariusz

piątek

18:10-19:10

16

Gizler Grażyna

piątek

15:20-15:50

17

Głowacki Michał

wtorek

11:10-11:40

18

Golasińska Elżbieta

zgodnie z planem zjazdów

 

19

Górna Elżbieta

czwartek

11:00 -11:30

20

Górska Joanna

czwartek

17:00-18:00

21

Gramowska Karolina

czwartek

07:55 - 08:55

22

Gutkowski Szymon

piątek 

10:50-11:20

23

Gwardzik Cecylia

Wtorek

13:30 - 14:30

24

Gwardzik Michał 

Środa

13:00 - 14:00

25

Hernet Roman

Środa

16:00-17:00

26

Hintz Małgorzata 

Środa

15:00-16:00

27

Janka-Grzelak Dominika

piątek

7:55 - 8.55

28

Jargot Grzegorz

czwartek

16:00 - 17:00

29

Jendraszak Marta

zgodnie z planem zjazdów

17.00-18.00

30

Jędyczowska Anna

piątek

15:50 - 16:20

31

Kaczmarek Justyna 

środa 

17:00 - 18:00

32

Kaźmierczak Dariusz

czwartek

14.20 - 15.20

33

Kiełkowski Robert

piątek

11:40 - 12:40

34

Kuzemko Paweł

poniedziałek

8:00 - 9:00

35

Lemanska Ilona

środa

07:55 - 8:55

36

Malicka Justyna

piątek

12:30 - 13:30

37

Manikowska Katarzyna

poniedziałek 

11:40 - 12:40

38

Marciniak Maciej

wtorek 

10:45-11:45

39

Maza Maciej

poniedziałek

13:25 - 14:25

40

Michaliszyn Krzysztof

wtorek

17:00 - 18:00

41

Michalska Joanna

L4

 

42

Mikołajewski Mariusz

wtorek

12:30-13:30

43

Nitecka Renata

czwartek

15:20 - 16:20

44

Nowacka Maria Jolanta

czwartek

13:30 - 14:20

45

Nowak Edyta

środa

13:25- 14:25

46

Nowak-Ziółkowska Elżbieta

zgodnie z planem zjazdów

 

47

Ogórkiewicz Katarzyna 

poniedziałek 

16:20 - 17:20

48

Owczarska Izabela 

Wtorek

16:00-17:00

49

Paszkowski Konrad

poniedziałek

17:30-18:00

50

Piotrowski Bartłomiej

poniedziałek

9:50 -  10:35

51

Ratz Marcjanna

nie dotyczy

 

52

Rospenda Agnieszka

czwartek

7:50-8:50

53

Semrau Marta

czwartek

9:50-10:50

54

Siłka Julita

piątek

16:00-17:00

55

Siuzdak Agata

poniedziałek

14:00-14:30

56

Skupin-Cywińska Agnieszka

wtorek

14:20 - 15:20

57

Słodownik Maciej

Środa 

12:30 - 13:30

58

Smoliński Grzegorz

poniedziałek

15:20 - 16:20

59

Stanny Jacek

poniedziałek

14:30 - 15:00

60

Szczelaszczyk Małgorzata 

środa

15:00 - 16:00

61

Szczęsna Kamila

zgodnie z planem zjazdów

 

62

Szymanowski Piotr 

poniedziałek

12:30 - 13:30

63

Świątek Bogumił

Środa 

13:00 - 14:00 

64

Zabrzeński Piotr

Poniedziałek

17:10 - 17:40

65

Zander Janusz

Poniedziałek

17:00 -18:00

66

Ziółkowski Jacek

czwartek

16:15 - 17:15