Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek - 8 maja

8 maja obchodziliśmy Święto Bibliotekarzy i Bibliotek!

Z tej okazji, cały następny tydzień poświęcimy różnorodnym imprezom czytelniczym organizowanym w naszej szkolnej bibliotece! Zachęcamy do śledzenia strony internetowej biblioteki:

https://zsd.bydgoszcz.pl/biblioteka-m1,130.html

Czytaj więcej!

Możliwość wypożyczania książek z biblioteki

Nawet w czasie nauczania zdalnego jest możliwość wypożyczania lektur i innych książek z biblioteki szkolnej. Żeby to zrobić wystarczy wysłać zamówienie na konkretny tytuł przez wiadomość na e-dzienniku do mnie (Roberta Kiełkowskiego). Wyszukam wtedy i odłożę dla Was potrzebną książkę, następnie przekażę przez e-dziennik, kiedy można się po nią zgłosić i skąd ją odebrać. Zamawiając książkę koniecznie proszę poczekać na potwierdzenie, że czeka na Was w bibliotece lub jest zostawiona na portierni szkoły.

Gdyby zamawiający przebywał na kwarantannie, możliwe jest odebranie książki przez osobę upoważnioną. Wystarczy poinformować przez e-dziennik, kto się po nią zgłosi.

Czytaj więcej!

Kiermasz podręczników zakończony!

W piątek 17 września zakończyliśmy kiermasz podręczników. Uczniowie przynieśli 185 książek na sprzedaż. Swoich nabywców znalazło 101! Średnia cena jednego sprzedanego podręcznika wyniosła 20,83 zł.
Od dzisiaj zapraszamy do biblioteki szkolnej po odbiór pieniędzy i niesprzedanych podręczników!

Czytaj więcej!

Godziny pracy biblioteki szkolnej

Czytaj więcej!