Godziny pracy biblioteki szkolnej

Aktualizacja godzin pracy!

Czytaj więcej!

Kiermasz podręczników - 5 -7 września

Na dużej przerwie (10:35 - 10:50) w dniach 5, 6 i 7 września zapraszam do świetlicy szkolnej na kiermasz podręczników (pozostałych po edycji czerwcowej)

Do piątku 9 września można przynosić też swoje niepotrzebne już podręczniki do biblioteki szkolnej, zostaną one wystawione na sprzedaż w następnym tygodniu w czasie drugiego, większego kiermaszu! Imię i nazwisko sprzedającego oraz cenę proszę wpisać ołówkiem na wewnętrznej stronie okładki.

Zapraszam!

Czytaj więcej!

Dni biblioteki!

Biblioteka zaprasza w tym tygodniu wszystkich uczniów na specjalne atrakcje!

Od poniedziałku do środy można wpaść na chwilę lub na dłużej i przyjemnie spędzić czas z łamigłówkami, grami i zagadkami!

Każdy uczestnik zostanie nagrodzony!

Zapraszamy!

Czytaj więcej!

Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek - 8 maja

8 maja obchodziliśmy Święto Bibliotekarzy i Bibliotek!

Z tej okazji, cały następny tydzień poświęcimy różnorodnym imprezom czytelniczym organizowanym w naszej szkolnej bibliotece! Zachęcamy do śledzenia strony internetowej biblioteki:

https://zsd.bydgoszcz.pl/biblioteka-m1,130.html

Czytaj więcej!

Możliwość wypożyczania książek z biblioteki

Nawet w czasie nauczania zdalnego jest możliwość wypożyczania lektur i innych książek z biblioteki szkolnej. Żeby to zrobić wystarczy wysłać zamówienie na konkretny tytuł przez wiadomość na e-dzienniku do mnie (Roberta Kiełkowskiego). Wyszukam wtedy i odłożę dla Was potrzebną książkę, następnie przekażę przez e-dziennik, kiedy można się po nią zgłosić i skąd ją odebrać. Zamawiając książkę koniecznie proszę poczekać na potwierdzenie, że czeka na Was w bibliotece lub jest zostawiona na portierni szkoły.

Gdyby zamawiający przebywał na kwarantannie, możliwe jest odebranie książki przez osobę upoważnioną. Wystarczy poinformować przez e-dziennik, kto się po nią zgłosi.

Czytaj więcej!

Kiermasz podręczników zakończony!

W piątek 17 września zakończyliśmy kiermasz podręczników. Uczniowie przynieśli 185 książek na sprzedaż. Swoich nabywców znalazło 101! Średnia cena jednego sprzedanego podręcznika wyniosła 20,83 zł.
Od dzisiaj zapraszamy do biblioteki szkolnej po odbiór pieniędzy i niesprzedanych podręczników!

Czytaj więcej!