Zagłosuj na jeden z 447 projektów zgłoszonych do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego!

Od 15 listopada do 15 grudnia trwa głosowanie na pomysły zgłoszone do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

Do wyboru jest 447 różnorodnych projektów. Bydgoszczanie mają do wydania blisko 16 milionów złotych.

Głosowanie elektroniczne zajmuje kilka minut. Karta elektroniczna znajduje się na stronie: www.bydgoszcz.pl/BBO

Głosować może każdy mieszkaniec Bydgoszczy.

W BBO osoba niepełnoletnia może brać udział w głosowaniu...

Czytaj więcej!

Giełda podręczników!

Kiermasz podręczników zakończony.

Ostatnia szansa na sprzedaż i kupno podręczników już w najbliższy poniedziałek i wtorek na dużej przerwie od 10:35 do 10:50 w świetlicy szkolnej!

Można przynieść swoje książki i sprzedać je bezpośrednio chętnym. Można się targować i ustalać na bieżąco ceny :)

Zapraszamy!

Czytaj więcej!

Zapisy do Szachowych Mistrzostw ZSD 2022/2023

Zapraszam wszystkich chętnych z SB i TD do udziału w turnieju szachowym rozgrywanym po feriach. Żeby wziąć w nich udział należy wypełnić poniższy formularz. Uwaga, przy rejestracji należy być zalogowaną/zalogowanym na szkolnym koncie mailowym. Termin zgłoszeń upływa 19 lutego 2023.

Czytaj więcej!

Smutna informacja

Wczoraj dotarła do nas smutna informacja o śmierci naszego nauczyciela - p. Adama Chłościńskiego. Nauczyciel przedmiotów zawodowych w Warsztatach Szkolnych Zespołu Szkół Drzewnych, działacz związkowy. Będzie nam go bardzo brakowało. Pogrzeb odbędzie się 20.12.2022 r. o godz. 12:00 na cmentarzu przy ul. Kcyńskiej. Poprzedzi go msza św. o godz. 7:30 w kościele pw. Św. Piotra i Pawła w Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

Smutna informacja

Z ogromnym smutkiem informujemy o śmierci p. Grażyny Bonieckiej - wieloletniej nauczycielki uczącej pokolenia uczniów w naszej szkole.

Pogrzeb odbędzie się w 20 stycznia 2023 o godz. 10:00 na cmentarzu parafii rzymsko-katolickiej pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy - przy ul. J. Kossaka 78.

Cała społeczność szkolna Zespołu Szkół Drzewnych składa wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Przyjaciołom Pani Grażyny.

Czytaj więcej!

Świąteczny banner na stronie szkoły - konkurs!

Wszystkich graficznie uzdolnionych uczniów zapraszamy do przesyłania zrobionych przez siebie świątecznych grafik, które wykorzystamy na stronie szkoły! Mozna je nadsyłać do 22.12.2022 na adres robert.kielkowski@zsd.bydgoszcz.pl

Wymagania:
- minimalna szerokość grafiki to 1920 piks.
- przestrzeganie praw autorskich (można wykorzystać w swojej pracy zdjęcia z serwisów udostepniających darmowe grafiki, jeżeli ich licencja na to pozwala)
- zgoda na podanie danych twórców na grafice i serwisach internetowych ZSD.

Najlepsze prace stworzą świąteczny banner ZSD a ich twórcy zostaną dodatkowo nagrodzeni!

Czytaj więcej!

Zbiórka dla potrzebujących mieszkańców Ukrainy

Nasza szkoła włączyła się do akcji pomocowej mieszkańcom Ukrainy. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich do włączenia się do tego dzieła.

Przedmiotem zbiórki są następujące artykuły:

• żywność o długim terminie przydatności do spożycia, umożliwiająca szybkie przygotowanie posiłku (konserwy mięsne, tzw. gorące kubki, zupki chińskie);

• przybory szkolne (kredki, bloki rysunkowe, pisaki, farby plakatowe);

• powerbanki i baterie;

• środki czystości i higieny osobistej (pasty do zębów, szmpony, żele do mycia).Dary można przynosić bezpośrednio do sali 107 lub pozostawić w portierni szkolnej.

Akcja trwa od 6 do 16 grudnia.

Czytaj więcej!

Żłobek na Starym Rynku w Bydgoszczy wykonany przez uczniów Zespołu Szkół Drzewnych!

Krótka fotorelacja z montażu żłóbka na Starym Rynku, wykonanego przez nauczycieli, uczniów i pracowników Zespołu Szkół Drzewnych oraz uczestników kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

Czytaj więcej!

Tydzień Dbania o Relacje w ZSD - 14-18.11.2022

Po raz drugi, w nawiązaniu do projektu SOC (Szkół Odpowiedzialnych Cyfrowo), organizujemy w naszej szkole Tydzień Dobrych Relacji. O dobre relacje dbamy, oczywiście, każdego dnia, ale ten tydzień ma podkreślić, jak ważne one są.

Czytaj więcej!

Smutna informacja

Z wielkim smutkiem informujemy o śmierci p. Sławomira Bonieckiego, wieloletniego pracownika naszej szkoły. Dzięki jego zaangażowaniu Zespół Szkół Drzewnych stał się przyjaznym miejscem nauki i pracy.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższy piątek 21 października o godzinie 10:00 na cmentarzu parafii pw. MB Nieustającej Pomocy ul. Kossaka 78.

Czytaj więcej!