Zbiórka dla potrzebujących mieszkańców Ukrainy

Nasza szkoła włączyła się do akcji pomocowej mieszkańcom Ukrainy. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich do włączenia się do tego dzieła.

Przedmiotem zbiórki są następujące artykuły:

• żywność o długim terminie przydatności do spożycia, umożliwiająca szybkie przygotowanie posiłku (konserwy mięsne, tzw. gorące kubki, zupki chińskie);

• przybory szkolne (kredki, bloki rysunkowe, pisaki, farby plakatowe);

• powerbanki i baterie;

• środki czystości i higieny osobistej (pasty do zębów, szmpony, żele do mycia).Dary można przynosić bezpośrednio do sali 107 lub pozostawić w portierni szkolnej.

Akcja trwa od 6 do 16 grudnia.

Czytaj więcej!

Żłobek na Starym Rynku w Bydgoszczy wykonany przez uczniów Zespołu Szkół Drzewnych!

Krótka fotorelacja z montażu żłóbka na Starym Rynku, wykonanego przez nauczycieli, uczniów i pracowników Zespołu Szkół Drzewnych oraz uczestników kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

Czytaj więcej!

Tydzień Dbania o Relacje w ZSD - 14-18.11.2022

Po raz drugi, w nawiązaniu do projektu SOC (Szkół Odpowiedzialnych Cyfrowo), organizujemy w naszej szkole Tydzień Dobrych Relacji. O dobre relacje dbamy, oczywiście, każdego dnia, ale ten tydzień ma podkreślić, jak ważne one są.

Czytaj więcej!

Smutna informacja

Z wielkim smutkiem informujemy o śmierci p. Sławomira Bonieckiego, wieloletniego pracownika naszej szkoły. Dzięki jego zaangażowaniu Zespół Szkół Drzewnych stał się przyjaznym miejscem nauki i pracy.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższy piątek 21 października o godzinie 10:00 na cmentarzu parafii pw. MB Nieustającej Pomocy ul. Kossaka 78.

Czytaj więcej!

Zapisy na DARMOWY wyjazd na Targi DREMA!

TARGI DREMA POZNAŃ

ZAPISY CHĘTNYCH NA DARMOWY WYJAZD

16 WRZEŚNIA (PIĄTEK) 2022

- WYCIECZKA JEST FINANSOWANA ZE ŚRODKÓW UNIJNYCH
- ZAPISY CHĘTNYCH DO 12 WRZEŚNIA U PANA MICHAŁA GWARDZIK
- DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

Czytaj więcej!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 i przydział sal na spotkania z wychowawcami

Rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół Drzewnych:

01.09.2022 r. godz. 9:00 dla Szkoły Podstawowej dla Dorosłych, Szkoły Branżowej I stopnia nr 5 oraz Technikum Drzewnego

Na rozpoczęcie roku szkolnego dla Branżowej Szkoły II stopnia nr 1 zapraszamy 09.09.2022 r. godz. 16:00

O ile pogoda pozwoli, uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się na placu za szkołą. Po nim uczniowie udadzą się z wychowawcami do przydzielonych sal.


Czytaj więcej!

Nauczyciele górą!

Po zaciętym meczu piłki nożnej między uczniami a nauczycielami Zespołu Szkół Drzewnych wygrała kadra złożona z pedagogów zebranych ze szkoły, internatu i warsztatów naszego zespołu szkół.
Pomimo porażki 1:0, uczniowie stworzyli dużo okazji do strzelenia gola, czyste konto nauczycielom ratowali prof. Szymon i prof. Maciej . Okazja do rewanżu już za rok!

Czytaj więcej!

Konkursy w nawiązaniu do Światowego Dnia bez Tytoniu

Czytaj więcej!

Lekcje skrócone w środę 11 maja!

W imieniu Pani Dyrektor Ilony Chilickiej informuję, że w wyniku awarii sieci wod-kan w dniu 11.05.2022 r. zostanie wstrzymany dopływ wody do budynków szkoły. W związku z powyższym, decyzją Pani Dyrektor, lekcje w tym dniu zostaną skrócone. Proszę o zapoznanie się z harmonogramem trwania zajęć.

Czytaj więcej!

Zaproszenie na zajęcia o SZTUCZNEJ INTELIGENCJI

We wtorek, 10 maja, o 18:00 na bezpłatnych, zdalnych zajęciach Olimpijskiego Koła Informatycznego wspólnie stworzymy sieć neuronową, poznamy uczenie maszynowe, dotkniemy sztucznej inteligencji! - Od zera, od podstaw: https://youtu.be/UtChFU2loWk

Nie potrzeba żadnej wiedzy!

Czytaj więcej!