Nauczanie zdalne od 13 - 17 i od 20-22 grudnia...

W następnym tygodniu tj. od 11 – 19.12.2021r. za zgodą organu prowadzącego zajęcia w ZSD są prowadzone zdalnie ( z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość) z wyjątkiem zajęć praktycznych prowadzonych w szkole, w stadninie i u pracodawców.

W związku z niesłabnącą epidemią koronawirusa Dyrektor ZSD podjęła trudną decyzję, że w tym roku nie odbędą się wigilie klasowe oraz wigilia szkolna.

Czas do Świąt spędzimy na nauczaniu zdalnym/hybrydowym.

Czytaj więcej!

Możliwość wypożyczania książek z biblioteki

Nawet w czasie nauczania zdalnego jest możliwość wypożyczania lektur i innych książek z biblioteki szkolnej. Żeby to zrobić wystarczy wysłać zamówienie na konkretny tytuł przez wiadomość na e-dzienniku do mnie (Roberta Kiełkowskiego). Wyszukam wtedy i odłożę dla Was potrzebną książkę, następnie przekażę przez e-dziennik, kiedy można się po nią zgłosić i skąd ją odebrać. Zamawiając książkę koniecznie proszę poczekać na potwierdzenie, że czeka na Was w bibliotece lub jest zostawiona na portierni szkoły.

Gdyby zamawiający przebywał na kwarantannie, możliwe jest odebranie książki przez osobę upoważnioną. Wystarczy poinformować przez e-dziennik, kto się po nią zgłosi.

Czytaj więcej!

30.11 - 10.12.2021 - Nauczanie zdalne w ZSD

W związku ze zwiększoną ilością zachorowań od dnia dzisiejszego tj. 30.11.2021r. do
10.12.2021r. szkoła pracuje w systemie zdalnym za pośrednictwem CLASSROOM
z wyjątkiem zajęć praktycznych.

Czytaj więcej!

Konsultacje dla rodziców w ramach projektu SCWEW

Nasza szkoła, jako jedna z ośmiu placówek w Bydgoszczy i jako jedyna szkoła branżowa w naszym mieście, bierze udział w projekcie pilotażowym Specjalistycznego Centrum Wspierania Edukacji Włączającej, o czym informowaliśmy już wcześniej na stornie internetowej szkoły.
W związku z projektem jest możliwość skorzystania przez rodziców z bezpłatnej konsultacji w sprawie trudności swoich dzieci, a naszych uczniów - szczegóły poniżej.

Czytaj więcej!

DRZEWNA PAKA DLA KOTA I PSIAKA oraz KLASA PRZYJAZMA ZWIERZĘTOM - edycja 2021

Czytaj więcej!