Smutna informacja

Z ogromnym smutkiem informujemy o śmierci p. Grażyny Bonieckiej - wieloletniej nauczycielki uczącej pokolenia uczniów w naszej szkole.

Pogrzeb odbędzie się w 20 stycznia 2023 o godz. 10:00 na cmentarzu parafii rzymsko-katolickiej pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy - przy ul. J. Kossaka 78.

Cała społeczność szkolna Zespołu Szkół Drzewnych składa wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Przyjaciołom Pani Grażyny.

Czytaj więcej!

Świąteczny banner na stronie szkoły - konkurs!

Wszystkich graficznie uzdolnionych uczniów zapraszamy do przesyłania zrobionych przez siebie świątecznych grafik, które wykorzystamy na stronie szkoły! Mozna je nadsyłać do 22.12.2022 na adres robert.kielkowski@zsd.bydgoszcz.pl

Wymagania:
- minimalna szerokość grafiki to 1920 piks.
- przestrzeganie praw autorskich (można wykorzystać w swojej pracy zdjęcia z serwisów udostepniających darmowe grafiki, jeżeli ich licencja na to pozwala)
- zgoda na podanie danych twórców na grafice i serwisach internetowych ZSD.

Najlepsze prace stworzą świąteczny banner ZSD a ich twórcy zostaną dodatkowo nagrodzeni!

Czytaj więcej!

Zbiórka dla potrzebujących mieszkańców Ukrainy

Nasza szkoła włączyła się do akcji pomocowej mieszkańcom Ukrainy. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich do włączenia się do tego dzieła.

Przedmiotem zbiórki są następujące artykuły:

• żywność o długim terminie przydatności do spożycia, umożliwiająca szybkie przygotowanie posiłku (konserwy mięsne, tzw. gorące kubki, zupki chińskie);

• przybory szkolne (kredki, bloki rysunkowe, pisaki, farby plakatowe);

• powerbanki i baterie;

• środki czystości i higieny osobistej (pasty do zębów, szmpony, żele do mycia).Dary można przynosić bezpośrednio do sali 107 lub pozostawić w portierni szkolnej.

Akcja trwa od 6 do 16 grudnia.

Czytaj więcej!

Żłobek na Starym Rynku w Bydgoszczy wykonany przez uczniów Zespołu Szkół Drzewnych!

Krótka fotorelacja z montażu żłóbka na Starym Rynku, wykonanego przez nauczycieli, uczniów i pracowników Zespołu Szkół Drzewnych oraz uczestników kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

Czytaj więcej!

WOŚP 2023 - zapisy wolontariuszy

Jak co roku - gramy z WOŚP ❤️
Ruszają zapisy wolontariuszy, które potrwają maksymalnie do 27.11.2022. Mamy wolnych już tylko 14-cie miejsc, więc warto się pospieszyć.

Czytaj więcej!