"100-lecie powrotu Bydgoszczy Do Macierzy" - Miejski Konkurs na prezentację multimedialną

III Liceum Ogólnokształcące zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w Konkursie Miejskim na prezentację multimedialną, której tematem przewodnim jest "100-lecie powrotu Bydgoszczy Do Macierzy". Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest przygotowanie prezentacji multimedialnej wraz z podpisaniem regulaminu oraz wypełnienie karty zgłoszenia (zał. nr 1) oraz oświadczenia (zał. nr 2). Zgłoszenia przyjmowane są elektronicznie do 12 lutego 2020 r. na adres mailowy: konkursbydgoszcz@onet.eu Więcej informacji w załączonym regulaminie lub u koordynatora konkursu - Pani Joanna Bednarz-Krężel tel. 664 326 110.

Czytaj więcej!

100 lat od odzyskania przez Bydgoszcz niepodległości

Czytaj więcej!

WOŚP - wolontariusze ZSD w akcji!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że 26 wolontariuszy szkoły wraz z 9 wolontariuszami internatu zebrało w 28. Finale WOŚP łączną kwotę: 20765,16 zł, 20 dolarów i 7 euro, To nasz dotychczasowy rekord. Wszyscy świetnie się przy tym bawili :)

Czytaj więcej!

Wigilie klasowe

Ostatnie godziny pobytu w naszej szkole przed Świętami miały specjalny charakter. Odświętnie ubrani, bez szkolnego stresu, wszyscy uczniowie spotykali się na klasowych Wigiliach!

Czytaj więcej!

Wyniki Konkursu "Świąteczne Drzwi do Zawodu" 2019!

"Świąteczne drzwi do zawodu" - wyniki - nareszcie!
Z przyjemnością ogłaszamy, że pierwsze miejsce w tegorocznym konkursie zajęła klasa 3E. Miejsce drugie wywalczyła klasa 2E, a miejsce trzecie przypadło w udziale klasie 1F.
Laureatom gratulujemy, wszystkim klasom dziękujemy za świąteczny wystrój szkoły :)
Do zwycięskiej klasy powędruje obiecany kosz słodyczy.

Czytaj więcej!