Zmiana planu lekcji! Od poniedziałku 10 lutego mała korekta!

Czytaj więcej!

"100-lecie powrotu Bydgoszczy Do Macierzy" - Miejski Konkurs na prezentację multimedialną

III Liceum Ogólnokształcące zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w Konkursie Miejskim na prezentację multimedialną, której tematem przewodnim jest "100-lecie powrotu Bydgoszczy Do Macierzy". Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest przygotowanie prezentacji multimedialnej wraz z podpisaniem regulaminu oraz wypełnienie karty zgłoszenia (zał. nr 1) oraz oświadczenia (zał. nr 2). Zgłoszenia przyjmowane są elektronicznie do 12 lutego 2020 r. na adres mailowy: konkursbydgoszcz@onet.eu Więcej informacji w załączonym regulaminie lub u koordynatora konkursu - Pani Joanna Bednarz-Krężel tel. 664 326 110.

Czytaj więcej!

100 lat od odzyskania przez Bydgoszcz niepodległości

Czytaj więcej!

WOŚP - wolontariusze ZSD w akcji!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że 26 wolontariuszy szkoły wraz z 9 wolontariuszami internatu zebrało w 28. Finale WOŚP łączną kwotę: 20765,16 zł, 20 dolarów i 7 euro, To nasz dotychczasowy rekord. Wszyscy świetnie się przy tym bawili :)

Czytaj więcej!

Wigilie klasowe

Ostatnie godziny pobytu w naszej szkole przed Świętami miały specjalny charakter. Odświętnie ubrani, bez szkolnego stresu, wszyscy uczniowie spotykali się na klasowych Wigiliach!

Czytaj więcej!