Strona Zespołu Szkół Drzewnych w Bydgoszczy

Szukaj

Idź do treści

Menu główne:


Zaproszenie

Konkurs Diamentowa Piła 2018

Szanowni Państwo


Chcielibyśmy zaprosić uczniów Państwa szkoły do udziału w XI edycji Konkursu Stolarskiego „Diamentowa Piła 2018”. Konkurs polega, podobnie jak w poprzednich latach, na jak najlepszym praktycznym wykonaniu znanego wcześniej wyrobu stolarskiego oraz wykazaniu się umiejętnościami planowania zadań wytwórczych. Zapraszamy wszystkie szkoły z całego kraju o profilu drzewnym do wzięcia w nim udziału.
Celem tego przedsięwzięcia jest:
dla uczniów - możliwość sprawdzenia swoich umiejętności zawodowych, a także spotkanie z kolegami ze szkół o podobnym profilu,
- dla nauczycieli - nawiązanie bliższej współpracy z nauczycielami przedmiotów zawodowych teoretycznych i praktycznych z różnych szkół zawodowych, w zakresie metod pracy, sposobów oceniania i przygotowania uczniów do zewnętrznych egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie stolarz i technik technologii drewna.
Serdecznie zapraszamy przedstawicieli Państwa szkoły do wzięcia udziału w tym współzawodnictwie o tytuł najlepszego stolarza. Szczegółowe informacje o konkursie, jego regulaminie, oraz organizacji, będą dostępne na stronie internetowej naszej szkoły
www.zsd.bydgoszcz.pl na ok. miesiąc przed terminem konkursu. Prosimy o przesłanie deklaracji uczestnictwa pocztą lub drogą elektroniczną na adres naszej szkoły w terminie do 30.03.2018 r. Termin konkursu – 13.04. 2017 r.

Organizator:
Zespół Szkół Drzewnych w Bydgoszczy
ul. Toruńska 44 85-023 Bydgoszcz
mail
zsd@zsd.bydgoszcz.pl

osoba do kontaktu:
Roman Hernet
Kierownik Warsztatów Szkolnych

mail rhernet@op.pl Tel. 517440123


Podmenu:


Powrót do treści | Wróć do menu głównego